reklama

Kdepak superman, ale vandal. Kamera zachytila muže, který vyrval zábradlí

19. 6. 2017 | Operátor kamerového systému pražské městské policie si na obrazovkách všiml skupinky lidí, která znečišťovala okolí na Branickém náměstí. Zavolal na místo hlídku, jenže než dorazila, stačil jeden z mužů poškodit zábradlí domu. Vandal měl pořádnou sílu, železnou konstrukci celou vyrval a odhodil do blízkého křoví. Hlídka strážníků po příjezdu rozdala pokutu za pití alkoholu na veřejnosti a vandala předala do rukou policie. Ostatní členové skupinky na výzvu hlídky místo uklidili a posléze ho v klidu opustili.

Díky pozornosti operátora městského kamerového systému strážníci zadrželi muže, který poničil zábradlí domu.

Strážník, který má na starost obsluhu městského kamerového systému, zahlédl skupinku osob, která popíjela alkohol na místě, kde je to vyhláškou města zakázáno, a zároveň znečišťovala veřejné prostranství. Než na místo dorazila hlídka, jeden z mužů stačil ještě poškodit zábradlí u domu. Tento následně skončil na služebně policie. Přestupek za popíjení alkoholu byl postoupen správnímu orgánu k dořešení.

V odpoledních hodinách jela prověřit hlídka městské policie na Branické náměstí skupinku osob, která zde podle záznamu z městského kamerového systému popíjela alkohol tam, kde je to zakázáno, a zároveň znečišťovala veřejné prostranství. Jeden z mužů ještě před příjezdem hlídky vytrhl zábradlí u domu, které pak zahodil do křoví. Protože nebylo možné na místě vyčíslit škodu, předali strážníci devětadvacetiletého muže do rukou policie. Čtyřiatřicetiletý muž, který se napil tvrdého alkoholu přímo před zraky strážníků, nesouhlasil s výší uložené pokuty, proto mu byla hlídkou odebrána láhev alkoholu a přestupek byl oznámen správnímu orgánu k dořešení. Ostatní členové skupinky na výzvu hlídky místo uklidili a posléze ho v klidu opustili.

DOPORUČUJEME

reklama

Sledujte další