Jirka Král: YouTube mi vydělá desítky tisíc měsíčně, bavila mě ale i práce v McDonaldu

Sledují mě i celé rodiny, umím je bavit, fanoušků už mám tolik, že nestíhám, říká youtuber Jirka Král. V budoucnu prý chce daleko víc cestovat, sní třeba o návštěvě všech hlavních měst. To by podle Krále mohlo zajímat i jeho diváky.

Martin Veselovský: Youtuber Jiří Král. Dobrý den.

Jiří Král: Dobrý den.

Martin Veselovský: Váš YouTube kanál má přes 460 tisíc odběratelů a vaše videa generují aktuálně přes 5 milionů zhlédnutí měsíčně, jestli se úplně nepletu.

Jiří Král: Je to tak.

Martin Veselovský: Zajímá mě, co vlastně umíte?

Jiří Král: Co umím? Já si myslím, že bavit lidi, být pohotovej, protože dost často mám live streamy, což je vlastně jako přímý přenos. A tam vlastně se jede bez střihu, bez jakýhokoliv přepnutí a tam prostě musí být člověk pohotovej, musí reagovat na ty komentáře těch lidí a musí se tomu přizpůsobovat.

Martin Veselovský: To znamená bavení lidí a pohotovost jako v živým přenosu je to, co z vás, minimálně co se počtů zhlédnutí měsíčně, dělá youtubera v České republice do myslím nejlepší pětky?

Jiří Král: No, tak na začátku mi to určitě hodně pomohlo, protože já jsem byl jeden z těch prvních, kteří na YouTube jako začli vůbec streamovat a začli vysílat živě. Do té doby z toho měli dost jako ostatní youtubeři strach, většinou to byly jako záznamy, že si to předtočili dopředu, sestříhali, upravili a to vím, že na začátku jako hodně lidí ocenilo. Dneska už to berou jako samozřejmost. Jsou přímý přenosy, který jako lidi maj nějakej speciální význam, to znamená, teďka třeba byl mikulášskej nebo budou Vánoce, tak vánoční. Tak to taky lidi jakby zajímá.

Martin Veselovský: No, máte představu, kvůli čemu se na vás lidé dívají? Je to kvůli tomu, že kromě těch speciálů hrajete počítačové hry prostě v přímém přenosu?

Jiří Král: Tak ze začátku to bylo spíš to hraní her, dneska už se to překlápí do toho, kdy vlastně točím videa i ze života. Nebo když jsem byl třeba v L.A. Teďka na cestě, tak tam vlastně jsem natáčel každej den video, aby lidi viděli, jak to tam vypadá. Dával jsem různý typy, kam třeba zajít nebo co jsme tam třeba dělali. A to už jsou jakoby blogy, který jakoby lidi zaujmou právě tím, že třeba se tam chtějí podívat nebo že tam byli nebo naopak, že třeba ví, že se tam nikdy nedostanou.

Martin Veselovský: A že je tam provázíte vy.

Jiří Král: A já je tam jakoby provázím tím místem, ukazuju jim to, co jsem tam zažil já a oni mi potom dávají ty typy třeba zase naopak, že je tam ta interakce toho, že oni mi napíšou, hele, Jirko, běž se támhle podívat, tam jsem byl v obchodě a to tam fakt super.

Martin Veselovský: Jasně. No víte o tom, že jsou lidi, kteří vůbec nechápou, že místo toho, aby ty hry hráli, tak že se budou dívat na někoho, kdo je hraje?

Jiří Král: Vím. A na tohle já…

Martin Veselovský: Viděl jste už někoho takovýho?

Jiří Král: Takhle. Já když jsem úplně poprvé narazil na youtubery, na lidi, co točí na YouTube a živí se tím, tak jsem na to koukal úplně stejně. Kroutil jsem hlavou, říkal jsem si, jak je možný, že tohle někdo sleduje.

Martin Veselovský: Počkejte. Kolik vám bylo, když jste na to poprvé narazil?

Jiří Král: Je to tři čtyři roky dozadu, takže mi bylo 21. A koukal jsem na to a říkal jsem si, jak je tohle možný, že tohle někdo sleduje, jak to může někoho bavit, proč si to radši nezahraje sám? Tady takový ty klasický otázky.

Martin Veselovský: Který přejdou evidentně.

Jiří Král: Který přejdou, protože ve chvíli, kdy tomu ten člověk dá ten čas, podívá se na to video, dodívá se až do konce, pokud ho teda opravdu ta hra zajímá nebo ho zajímá ten člověk, kterej to hraje, tak tam to většinou končí takovým jako, takovou pěknou větou, no a příště si ukážeme, jak se postaví most. A takhle já jsem se dodíval na to a říkám, počkej, jak příště? Tak to chci vidět. A YouTube většinou dost chytře nabízí další videa a tam je další video a jmenuje se Most. A já, no tak to ukaž. A on zase povídá, povídá a na konci zase, no a příště si ukážeme zase něco jinýho anebo řekne, příště teďka nebo tenhle týden nebude video, protože jedu někam na výlet do Prahy a kdybyste chtěli, tak vám z toho natočím, co jsem tam vlastně zažil. A ty lidi o to mají zájem. Prostě je to zábava, je to druh zábavy.

Martin Veselovský: Máte představu, přesnou představu o své cílové skupině? Pro koho vlastně ta videa točíte?

Jiří Král: Já jedinou možnost, jak to můžu zjistit, tak je z YouTubu vlastně ze statistik, ty máme, tam jsou podrobný statistiky. A nejsilnější cílová skupina je 18 až 25.

Martin Veselovský: 18 až 25?

Jiří Král: Což je ale podle mě dost pokroucený právě tím, že na YouTubu správně by mohl být člověk až od 13 let. To znamená, všichni mladší 13 let si myslím, že zase nejsou úplně tak nešikovní, že by nevěděli, že zaškrtnou políčko, ano, je mi víc než 18, tak není tak složitý, takže ono to bude nějaký jako dost rozházený. Pak zase jde o to, jestli se jedná o akce, protože tam zase, když mám, když se potkám s fanoušky, máme různý takovýhle akce, tak tam zase je spíš mladší ta návštěvnost. Ale pak naopak, když pořádám nějaký večírky nebo nějaká párty, kde se zase je to právě jenom pro 18 +, tak taky prostě přijdou starší, přijdou normálně zaměstnaní lidi a říkají, že mě sledují večer prostě s přítelkyní, se ženou, s celou rodinou.

Martin Veselovský: Opravdu?

Jiří Král: Opravdu. Dokonce teď se mi stalo, dneska zrovna, že mi psala, maminka mi psala, že kupuje pro syna dárek, tatínek ze stejné rodiny nezávazně na to mi napsal, jestli si se mnou může zahrát večer. A je jim prostě přes 30 let.

Martin Veselovský: Zahrajete si s ním?

Jiří Král: Zahraju si, no. Neříkám, že zrovna dneska, protože dneska budu stříhat video, ale slíbil jsem mu, že si s ním zahraju.

Martin Veselovský: To je péče o vaše diváky. Vy v podstatě byste měl být neustále v podstatě on-line a měl byste reagovat pravděpodobně asi na všechno, co od nich přichází?

Jiří Král: Bylo by to asi nejlepší, kdyby se to dalo. Ale fakt teďka už těch fanoušků je opravdu tolik, že i já těm svým divákům se snažím vysvětlit, že to jak není ani jako v lidských silách jako tohle zvládnout, protože denně přijde 300 zpráv třeba na Facebook. Ať jsou ty dotazy od toho, kdy bude další video až po nějakej jako třeba důležitej dotaz.

Martin Veselovský: Jasně.

Jiří Král: Takže s tímhle mi třeba pomáhá moje sestra, kdy mi přebírá ty nejdůležitější dotazy a snaží se to nějakým způsobem filtrovat. A tohle je dost komplikovaný na to odpovídat, ale snažím se občas udělat nějaký video, kde vlastně vysvětlím ty důležitý informace, který se opakujou nebo ty otázky, který se opakujou pravidelně, tak aby na ně znali odpověď, aby se na to nemuseli ptát.

Martin Veselovský: Je to dobře výdělečná činnost?

Jiří Král: Jako já se tím uživím.

Martin Veselovský: Úplně.

Jiří Král: No. Jako já už nedělám nic jinýho než YouTube. Dělám to proto, že mě to baví a zároveň se tím uživím, takže je to super pro mě teda.

Martin Veselovský: Jsou to stovky tisíc?

Jiří Král: Stovky tisíc to nejsou.

Martin Veselovský: Takže desítky tisíc měsíčně.

Jiří Král: Tak. Záleží, ono se to odvíjí od toho, kolik má ten daný youtuber přehrání. A nejenom přehrání, ale kolik ještě strávených minut u těch videí, jak to lidí mají nebo kolik u toho stráví.

Martin Veselovský: Vy vyděláváte jenom skrz tu googlovskou službu AdSense nebo ještě nějakým jiným způsobem?

Jiří Král: To je jeden druh příjmů. Jsou takový 3, na kterých jakoby asi každej youtuber jakoby nějak stojí. Jsou to takový 3 pilíře. Jeden je ten AdSense, který je od Google a ten tam pouští tu reklamu, pak je druhý, to jsou product placement a reklamní videa, kdy prostě mám spolupráce s firmami, který prostě mi platí za to, že s nimi nějakým způsobem spolupracuji nebo ukazuji třeba novej produkt nebo jsou nějaký soutěže a tyhle věci. A třetí, to je můj merchandis, kdy vlastně prodávám věci s mým logem nebo který nosím, takže to je další jakoby.

Martin Veselovský: Dobře. Dá se měsíc dopředu odhadnout, jaké budete mít příjmy?

Jiří Král: Pokud vím, jaký videa budu natáčet, tak dá.

Martin Veselovský: To znamená, že vy poměrně přesně víte, jaké video natočit, abyste se pohyboval prostě v nějakém rozmezí zhlédnutí, které prostě bude fungovat.

Jiří Král: Po těch 2,5 letech už se to dá odhadnout, no. Už je to…

Martin Veselovský: Co funguje?

Jiří Král: Tak fungují videa, který mají nějakej příběh, který jako zaujmou širokou skupinu lidí. Nefungují videa, který já teda taky jako dělám, ale ty fungují nejmíň, to jsou takový ty pravidelný videa, ty jsou ale pro ty zase pravidelný diváky, jo. Takže 180. díl, ten asi žádnýho novýho diváka úplně nezaujme, ale zase…

Martin Veselovský: Já jenom, abych se dostal do relace, tak to, že něco nefunguje, znamená ve vašem podání, že to má kolik zhlédnutí?

Jiří Král: Že to má do 100 tisíc zhlédnutí, od 50 do 100 tisíc zhlédnutí.

Martin Veselovský: To nefunguje.

Jiří Král: To je video, který jako z mýho pohledu jako nefunguje, ale jako není špatný. To video musí být nebo mělo by být, protože to je pro ty diváky, skalní fanoušky, prostě je to něco, co je pravidelnýho. Každej čtvrtek vychází prostě nějaký video.

Martin Veselovský: A to, co funguje?

Jiří Král: A to co funguje, tak jsou netradiční videa. To jsou originální videa, to je něco, co je prostě, co třeba ani žádnej jinej youtuber nenatočil, to funguje. A pak fungujou hodně zinscenovaný věci, jako jsou pranky, ale ty já vůbec netočím, tady tyhle videa. A u mě nejvíc, co fungovalo teda zatím, tak jsou videa, když je to s nějakým třeba jiným youtuberem, když točíme spolu nebo třeba se sestrou, když jsem natáčel, tak to má dneska už skoro milion zhlédnutí. Anebo když jsme byli v tom L.A. zase, tak tam každý to video má přes 300 tisíc zhlédnutí, takže to…

Martin Veselovský: Což je v pořádku z vašeho pohledu.

Jiří Král: To si myslím, že je v pořádku a funguje to. Jsem s tím spokojenej.

Martin Veselovský: My jsme před časem v DVTV dělali rozhovor s Gogem. A jeho tuším stále ještě nejúspěšnější video je ten moment, kdy si pomazával obličej Nutellou.

Jiří Král: Možná už to tak nebude. Já nevím, kdy tohle budete vysílat, ale je to…

Martin Veselovský: Dobře, i kdyby ne, ale prostě pohybuje se to absolutně top a to je vlastně pro mě to, co pro lidi, kteří pravidelně youtubery nesledují, je jako esence toho, co děláte. Ten pocit je, že youtubeři si mažou Nutellu po obličeji a dělají prostě koniny. A to je taky ten důvod, proč jsem se vás na začátku ptal, co vlastně umíte. Jako co je to, čím jste tak dobrej?

Jiří Král: Rozumím. Já nevím teda, jestli jste to video viděl.

Martin Veselovský: Viděl. Viděl.

Jiří Král: Jo? Tak to video jakoby není celý jenom o té Nutelle.

Martin Veselovský: No jasně. Jasně.

Jiří Král: Tam jako je plno fórků předtím, který on tam jakoby řekne a vlastně ta Nutella je až jakoby na konci. A to, že jakoby si z toho lidi vytáhnou tu Nutellu, která jako paradoxně za mě jako se mně třeba osobně líbila nejmíň, tak je jenom právě to, že je zvláštní, že tohle jakoby ty lidi zaujme nejvíc. Přitom tam je předtím daleko prostě desítky fórků, který on tam má, zakomponuje, hraje si tam se slovy, hraje si tam se střihem, s přiblížením kamery a jako ta jeho práce, jako Gogo je u mě prostě youtuber, kterej jako stojí zato sledovat a já ho sleduju, jsme dobří kamarádi a prostě jako právě mi přijde občas líto nebo škoda, že právě lidi vždycky vytáhnou jenom jakoby nějakej úryvek z toho videa. Já mám taky hodinový třeba vida, a když by tam se někdo podíval na 5 vteřin z toho videa, 10 vteřin, kde zrovna, já nevím, se dloubu v nose, tak může říct, takže vlastně oni se dívají na to, jak se ten člověk dloube v nose? Jo, jakoby…

Martin Veselovský: Otázka možná, která potom směřuje k tomu, jestli je dobrý nápad se na videu nebo v blogu dloubat v nose.

Jiří Král: Tak není. Ale při hodinovém live streamu se to stát může, jo.

Martin Veselovský: Aha. No...

Jiří Král: A tam právě není ta možnost toho to vystřihnout, není tam možnost toho to vynechat.

Martin Veselovský: Stejně jako tady. Takže kdyby náhodou, tak to tam zůstane.

Jiří Král: Přesně tak, no. Nebudu to teda dělat tady.

Martin Veselovský: Jak chcete. To je ve finále na vás, tak jako vždycky. Vy jste sám zmiňoval jednu tu nohu toho financování, to znamená product placement, spolupráce reklamní prostě se společnostmi a tak dále. Vy se ale pohybujete na internetu, to znamená v prostředí, kde není prostě zákonem dané oddělování reklamního obsahu od řekněme jiného, třeba redakčního nebo prostě jiného obsahu. Tak jak s tím nakládáte? Je vždycky naprosto zjevné, že právě děláte něčemu nebo někomu reklamu?

Jiří Král: Ono na YouTube, jako YouTube na tohle myslí dokonce, takže když člověk jakoby má reklamní video, tak správně, to je na každým youtuberovi, jestli to tak dělá nebo ne, já to tak dělám, by měl označit to video, že právě obsahuje ten product placement, že je tam ta reklama, YouTube ho potom míň doporučuje u dalších videí třeba, aby se právě nestalo to, že se někdo jakoby omylem podívá na reklamu. A nepouští u něho další reklamu, protože se nemůže stát, aby u videa, kde já dělám reklamu na konkurenční značku, se objevila konkurenční reklama. To je pak už na každým youtuberovi, jestli to zapne, jestli to zmáčkne, jestli to udělá.

Martin Veselovský: Takže to je čistě etická záležitost na každém z vás.

Jiří Král: Ano. Samozřejmě pak od Google chodí občas upozornění, že hele, tys to neudělal, potom jako ten přístup jako je tam i ta nějaká zpětná vazba a já mám s Googlem výborný vztahy, s YouTubem taky, takže jako to, asi to dělám dobře nebo myslím si, že to dělám dobře a zatím nepřišla žádná výtka, že by mi řekli, hele, tys tady měl reklamní video.

Martin Veselovský: Jak, já, vy nejste mluvčí youtuberské scény.

Jiří Král: To určitě ne. Zaplať Pánbůh.

Martin Veselovský: Dobře. Přesto se chci zeptat, jak s tím obecně youtubeři v Česku nakládají? S tím dělat někomu reklamu a tak dále, protože můj pocit je ten, že ani já, a to mám na to myslím poměrně vytrénované oči, to mnohdy vlastně nedokážu rozeznat a najednou zjistím, že se dívám na reklamu.

Jiří Král: Aha. Tak to mám asi trošku opačnej názor teďka. To mě trošku překvapilo, protože právě já si myslím, že já k tomu přistupuji špatně a to právě z toho důvodu, že občas je ta reklama právě moc jako očividná, je to prostě, že to ten produkt tam zmíní dvacetkrát, že prostě to ukážou dvacetkrát na kameru a ještě pro jistotou to ještě jednou řeknu a zopakuju, co musí ten člověk udělat. Jako za mě nejlepší spolupráce, co jsou, tak jsou dlouhodobý, kdy to není jenom o tom, abych ukazoval plechovku, ze které piju, ale aby to bylo i o tom, že mi ta firma dává nějakej pocit toho, že jakoby se jim líbí to, co dělám, radí mi třeba, že hele, teďka jsi udělal nějaký video, to se nám úplně nelíbilo. Máme tady kluka, kterej třeba má super zvuk, příště bys ho mohl použít, umí udělat hudbu. Nebo slyšeli jsme, že chceš někam jet, tak…

Martin Veselovský: To chápu. A jak, jak je to, co teď popisujete, blízko tomu, aby ta daná firma, která vás v danou chvíli nějakým způsobem platí, ovlivňovala i obsah, který vy potom děláte ve videích?

Jiří Král: Tak vždycky je to na tom youtuberovi, co natočí. Nikdy se mi nestalo, že by to ta firma jako nějak úplně extra ovlivňovala.

Martin Veselovský: Co to znamená nějak extra?

Jiří Král: Samozřejmě je tam ovlivnění tím stylem už jenom to, že ve chvíli, kdy máme nějakou spolupráci, a firma mě pozve na zajímavou akci, tak neznamená to úplně to, že bych z toho musel dělat to video, ale třeba s tím počítají nebo že se o tom zmíním, třeba tak jako že jsem tady, tak třeba trošku počítáte taky s tím, že se možná o tom zmíním ve svých videích. A pak je jenom na mně, jak já se tady budu cítit, jak si budu připadat, jestli se o tom zmíním nebo ne.

Martin Veselovský: Já vím. Ale my spolu nemáme žádnou smlouvu.

Jiří Král: Jasně.

Martin Veselovský: V rozhovoru pro server Lupa jste říkal, firmy si toho, jakou youtuberingu a úspěchu youtuberů, začínají všímat, ale podle mě ještě hodně málo. Jsou to ale vody, do kterých ať vstoupí kdokoliv, už nebude chtít jinou reklamu. Ta síla je obrovská. Proč? Proč je ta síla obrovská?

Jiří Král: Protože v tom videu, který trvá třeba 10 minut, dokáže ten youtuber toho vysvětlit tolik o tom produktu, když je opravdu dobrý, když je kvalitní, když to opravdu stojí zato, že ten člověk, který přichází na ty stránky, a to vidím i já z těch výsledků, co mi posílají ty firmy, že od nás, když přijde člověk na ty stránky a hledá pak něco víc o tom produktu, tak tam stráví čtyřikrát, pětkrát delší dobu, než když přichází z klasické reklamy, ať už je v televizích, na bannerech nebo někde jinde. Protože oni už ví přesně ty lidi, proč tam jdou, že tam jdou třeba v rámci nějaké soutěže, že třeba hledají ten formulář soutěžní nebo že chtějí něco vyhrát nebo že třeba zrovna je tam zlevněnej, já nevím, tarif nebo něco.

Martin Veselovský: Dobře. A co to znamená? Že vy umíte skvěle cílit anebo že vytváříte tu správnou cílovku?

Jiří Král: No, je to to, že my známe to svoje publikum, že my víme, a vlastně to je i to, že my si určujeme, s kým budeme spolupracovat, jo. Já jako denně mně přijdou, to můžu říct, 3 nabídky a určitě nedělám denně 3 reklamní videa. To by můj kanál byl jenom o reklamě. Ty reklamní videa jsou…

Martin Veselovský: A jaký je tam klíč? Podle čeho se rozhodujete?

Jiří Král: Záleží, jak je mi ta firma sympatická, jestli já sám jsem s tou firmou třeba neměl v minulosti nějaký problémy, jestli jsem s ní byl spokojenej a jestli je to všechno v pořádku. No a potom je to taky na domluvě, kolik jako jsou schopni dát peněz a co oni od toho očekávají. Protože ve chvíli, kdy ta firma čeká, že to bude mít miliony zhlédnutí, ale zároveň my úplně žádný peníze nemáme, tak to úplně nedává smysl.

Martin Veselovský: To chápu. Dobře. Tak to je teď stávající stav, tak jak to je. Je prostě několik prostě českých nebo československých youtuberů, kteří jsou opravdu velice úspěšní v tom, co dělají. Jakou to má budoucnost? Vám je, jestli jsem dobře počítal, 24?

Jiří Král: 25.

Martin Veselovský: 25. No, co budete dělat v 35, ve 40?

Jiří Král: Já jsem se vždycky, ač to zní jako klišé, vždycky jsem se řídil tím, že dělám to, co mě baví. Když jsem pracoval v 16, 17 v McDonaldu, kamarádi se mi smáli, že proč dělám v mekáči a já jsem tam dělal, protože mě to bavilo. Mě bavilo jako obsluhovat ty lidi, komunikovat s nima, zkoušet si třeba ten nabídkovej prodej a takový ty věci. A zároveň z toho byly peníze, takže jsem si mohl kupovat svoje oblečení, co jsem chtěl, nemusel jsem se ptát rodičů. Tak jsem to dělal. Pak mě to přestalo bavit, šel jsem dělat reklamu na internet. Pracoval jsem v internetové firmě, kde jsem dělal 3,5 - 4 roky reklamu. A protože mě to bavilo. Pak jsem objevil YouTube, začal jsem natáčet na YouTube, najednou mi začal YouTube vydělávat víc, než co mi vydělávala práce. No a tak jsem si řekl, že, ty jo, baví mě YouTube, vydělává mi víc peněz, uživí mě, tak já budu dělat YouTube. A jestli to bude za třeba už půl roku, jestli mě začne bavit víc třeba stříhat videa a dostanu tu možnost je někde stříhat nebo mě bude bavit, já nevím, režírování nebo scénář nebo něco, tak to už je jakoby čistě na tom daným youtuberovi, to se nedá takhle říct. Ale já…

Martin Veselovský: Jo. Ta otázka směřovala spíš k tomu, jestli vůbec ten, já to nechci nazývat fenoménem, ale prostě youtubering jako takový, který teď je, cílí, vy jste to popisoval, cílí na nějakou cílovku. Mám takový vnitřní pocit, že to možná bude o něco níž, ta cílovka.

Jiří Král: No samozřejmě. Pak druhá nejsilnější je 13 až 17, takže ano, ten rozsah jsou prostě, na YouTubu správně by neměli být mladší než 13 let, ale jsou to, já vždycky říkám a úplně upřímně vždycky říkám, že to je každý, kdo má chytrý telefon nebo tablet nebo notebook. Takže ve chvíli kdy dáte šestiletému dítěti chytrý telefon, umí si zapnout YouTube, tak to může být můj divák.

Martin Veselovský: Se dřív nebo později bude dívat na vás.

Jiří Král: Přesně tak.

Martin Veselovský: Mě vlastně zajímá to, jestli ta cílovka, na kterou teď cílíte, s vámi bude stárnout, jestli prostě očekáváte, že ti lidé, kterým je teď 20, hrozně je to baví, tak ve 40 se budou taky na to dívat?

Jiří Král: Jo, rozumím. Pokud budu dělat, pokud i já bud tu tvorbu měnit a budu se vyvíjet a bude mi připadat něco zajímavějšího, tak si myslím, že ano. A s tím souvisí zase to, co jsem říkal jakoby na začátku, že já bych si nikdy nedokázal představit, když jsem začínal točit na YouTube, že bych si mohl dovolit letět do L.A. na největší konferenci okolo YouTubu, být tam 7 dní, zaplatit si tam hotel, jít tam, jako vůbec jako vstup do VIP a prostě užít si to tam, jako fakt užít a ještě o tom natáčet videa, který by sledovaly statisíce lidí. A i když jsem tam letěl, tak jsem z toho měl trošku pochyby a říkal jsem si, bude to ty moje diváky zajímat? Nemám já právě třeba tu cílovku mladší? A naopak to přilákalo zase starší publikum anebo ty starší, co mě znali, ale třeba mě úplně nesledovali jako pravidelně, ale podívali se občas jenom na nějaký zajímavý video, tak mi říkali, což je jakoby zpětná vazba, jediná, kterou já mám, tak mi říkali, že tohle se mi od tebe líbilo nejvíc a tohle je super, co děláš. A právě třeba já jsem už několikrát říkal, že v budoucnu bych chtěl daleko víc cestovat. Mě by třeba zajímalo navštívit každý hlavní město na světě třeba. To je takovej jakoby můj sen a něco, co bych chtěl jakoby zkusit. A to si myslím, že by mohlo zajímat i ty starší diváky anebo ty, co se mnou stárnou.

Martin Veselovský: Tak držím palce.

Jiří Král: Děkuju.

Martin Veselovský: Děkuju za rozhovor. Na shledanou.

Jiří Král: Já taky děkuju. Na shledanou.

 
Následující videa