Vidíte oblek, nebo dámské nohy? Optická iluze prý prozradí vaše povahové rysy

Jste ambiciózní, nebo tvrdohlavý? To údajně odhalí virální optická iluze, která se šíří TikTokem. V černošedé ilustraci se skrývá oblek, ale také dámské nohy na podpatcích. Podle toho, co spatříte jako první, zjistíte, jaký jste typ člověka.

"Co jste viděli jako první?" ptá se TikToker Charles Meriot, který svým fanouškům ukazuje ilustraci, která zobrazuje abstraktní bílé a černé tvary se siluetou města v pozadí. Lidé, kteří viděli na obrázku jako první oblek, jsou podle TikTokera ambiciózní, chtějí uspět a tvrdě pracují. Mohou být ale někdy povrchní.

Naopak pokud diváci viděli minisukni a dlouhé holé ženské nohy, znamená to, že jsou odvážní a nezávislí, ale mohou být podle Charlese Meriota zároveň opravdu tvrdohlaví, pokud něco opravdu chtějí.

"Viděla jsem jako první nohy a popis na mě opravdu sedí," uvedla uživatelka TikToku Monicanewbie. "Taky jsem jako první viděl nohy. Místo tvrdohlavý bych řekl, že jsem odhodlaný. Když si stanovím nějaký cíl, nepustím ho, dokud ho nedosáhnu," doplnil TikToker Sky2020.

 
Následující videa