I tak jde říct poprvé "máma". Chlapeček s hlasem démona odboural nejen své rodiče

Dítě, nebo ďáblův potomek? Ke komickému a možná až trochu děsivému momentu došlo v irském městě Wicklow. Rodiče šestnáctiměsíčního syna se dítěte zeptali: "Aidene, umíš říct 'máma'?" Slovo "máma" ale batole poprvé vyslovilo téměř démonickým hlasem. Podívejte se na video z archivu Aktuálně.cz, které pobavilo tisíce lidí na sociálních sítích.

Matka batolete Maiken Woll Eideová uvedla, že Aiden začal v poslední době hodně brblat a pokoušet se o svá první slova. "Táta" se mu už několikrát podařilo vyslovit, a tak nedočkavě čekala na moment, kdy řekne také "máma".

Jakým způsobem to ale vyslovil, opravdu s manželem nečekali. "Tak strašně moc jsme se tomu smáli. A pořád říká 'máma' tímto hlasem," uvedla Eideová.

Otec dítěte Julian Brophy zveřejnil video svého dítěte na Twitteru, kde za dva dny získalo téměř 60 tisíc zhlédnutí. Video se následně dostalo do hledáčku médií s celosvětovým dosahem, kde zaujalo další stovky tisíc fanoušků hlavně na sociálních sítích deníků a televizí.

Uživatelé sociální sítě v komentářích uváděli, že se museli na video podívat několikrát, aby se ujistili, že dítě není dabované. Jeden uživatel dokonce chlapečkovi předpovídá hvězdnou kariéru herce nebo dabéra.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Následující videa