Meteoroložku silně "odbourala" chyba na zeleném pozadí. Je z toho virální hit

Chyba na zeleném plátně způsobila, že se z předpovědi počasí stala "halucinogenní jízda". Meteoroložka americké stanice Fox 9 Jennifer McDermedová se po své reakci stala virální senzací. Běžná relace v regionální televizi se dostala do celostátních médií i do známé večerní show Jimmyho Fallona. Podívejte se na video z archivu Aktuálně.cz.

Lidé na sociálních sítích kladně hodnotili zejména reakci moderátorky. Ačkoliv ji chyba, při níž se najednou ocitla na televizní obrazovce hned v několika kopiích, ukázkově "odbourala", dokázala si ze sebe udělat legraci a předvádět třeba jízdu vláčkem.

Videa si na různých kanálech všimly miliony lidí a v reakci na něj už vznikly i parodické příspěvky. Samotná McDermedová o situaci vtipkovala i několik dní po vysílání, kdy sdílela třeba zprávy od svých kamarádů, kteří si díky jejímu vystoupení změnili fotku v adresáři mobilního telefonu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Následující videa