Televize pozvala lidi s neskutečným smíchem. Svými skřeky všechny odbourali

Francouzská televizní stanice NRJ 12 pozvala do večerní talkshow osm lidí s neobvyklým smíchem. Jeden připomínal spíše zvuky prasete, druhý klakson u kola. Svými vtipnými skřeky hosté nepřetržitě „odbourávali“ jak sebe navzájem, tak i moderátory. Sestřih zábavního pořadu se nyní virálně rozšířil po sociálních sítích.

Jakmile se v téměř hodinovém francouzském pořadu C'est mon choix (v překladu To je moje volba) jeden z hostů najednou rozesmál, strhl s sebou všechny ostatní lidi ve studiu včetně moderátorů.

Za každým z hostů také visel obrázek s předmětem nebo zvířetem, kterému se jejich smích nejvíce podobá. Jedna z žen měla za sebou fotografii racka, další zase slepice. U pozvaných mužů se na obrázcích objevilo například rozbité auto nebo koza.

Francouzská televizní stanice vysílala tento díl populární talkshow již v roce 2016. Nyní ale jeho části zaplavily světová média a sociální sítě. Jen na Twitteru získal jeden ze sestřihů už přes 20 milionů zhlédnutí. Uživatelé v komentářích především uvádějí, že se při zhlédnutí videa nemohli přestat smát. 

"Tohle je bezpochyby ta nejvtipnější věc, jakou jsem kdy viděl. Je mi skoro líto, že jsem to už zhlédnul, protože vím, že lépe už se u toho nezasměju," uvedl jeden z komentujících na Twitteru. "Půl hodiny tohohle, prosím. Každý týden. A navždy," dodal další z uživatelů s tím, že mu video poslouží jako každodenní vzpruha nálady.

 
Následující videa